قیمت آبنما شیشه ای

بی‌شک یکی از زیباترین و فاخرترین نوع آبنما، آبنمای شیشه‌ای است. آبنما شیشه‌ای در طبقه‌بندی آبنما خانگی و آبنما داخلی (indoor) قرار می‌گیرد. استفاده آسان و نگهداری ساده از این نوع آبنما در محیط‌های داخلی و همچنین نصب آسان آن باعث شده که در بین عموم مردم از جذابیت بالایی برخوردار شود. شرکت آذرآیین تا کنون پروژه‌های زیادی را درقالب آبنما شیشه ای در سراسر کشور اجرا کرده است. بخشی از کارفرمایان ما در شرکت آذرایین در خارج از کشور اقدام به ثبت سفارش می‌نمایند؛ به همین منظور پس از تولید آبنما شیشه‌ای، همکاران ما در بخش حمل و نقل قطعات آبنما را به‌شکلی کاملا ایمن بسته بندی کرده و به مقصد ارسال می‌کنند. قیمت آبنما شیشه ای در سال 1402 قیمت آبنما شیشه ای به عوامل مختلفی مربوط است که مهمترین آن جنس متریال استفاده شده در بدنه آبنما است . ما در شرکت آذرآئین از اسنلیس استیل ( stainlees steel) استفاده می کنیم. همچنین نوع پمپ آب مصرفی در قیمت آبنمای شیشه ای تاثیر گذار است. استفاده از پمپی که ضمن ایمن بودن از صدای کمی برخوردار باشد ؛ اهمیت بالایی دارد. قیمت آبنمای شیشه ای با تغییر نرخ ارز رابطه مستقیمی دارد. بنابراین با تغییر نرخ دلار قیمت آبنما شیشه ای تغییر می کند در سال 1402 قیمت تمام شده یک دستگاه آبنما شیشه ای با ابعاد 1در2 متر
23/000/000 تومان براورد می شود.

اجرای آبنمای شیشه‌ای

“ اجرای آبنما شیشه‌ای نسبت به سایر انواع آبنما سریع‌تر و آسان‌تر است. شما می‌توانید در طراحی داخلی یا خارجی خود این آبنما را قرار دهید.  آبنما شیشه‌ای به راحتی قابل انتقال به مکان دیگر است و شما قادر خواهید بود تا در مکان دیگر از این آبنما استفاده کنید ”

کاربرد آبنما شیشه‌ای

منازل، ویلاها، لابی هتل‌ها از جمله مکان‌هایی هستند که استفاده از آبنماهای درونی فضای آنها را دلپذیرتر می‌کند. از دیگر ویژگی‌های یک آبنمای شیشه‌ای ایجاد خنکی در هوای محیط است . افزایش رطوبت و جلوگیری از خشکی محیط از ویژگی‌های این نوع از آبنما می‌باشد. چند سالی است در شهرهای گرم مانند اهواز و مناطق جنوبی کشور استفاده از آبنماهای بزرگ به‌منظور تغییر دمای شهر رایج شده است. اما هر نوعی از آبنما ویژگی‌های خاص خود را دارد و همچنین آبنمای شیشه‌ای نیز انواع مختلفی داشته و می‌بایست قبل از انتخاب آبنمای شیشه‌ای برای منزل یا ویلایمان ابتدا با متخصص آن مشورت نماییم. گروه مهندسی آذرآئین آماده است تا در این زمینه شما عزیزان را یاری دهد.
لیست قیمت آبنما شیشه ای
قیمت آبنما شیشه ای
آبنما حبابی
ابعاد و اندازه

بهترین ابعاد برای اجرای آبنما شیشه ای چقدر است؟

آبنما شیشه‌ای شکلی هندسی داشته و در سه بعد طول (یا عرض)، ارتفاع و ضخامت (یا عمق) ساخته می‌شود. ضخامت آبنما شیشه‌ای به دلیل محل قرارگیری پمپ و فیلتر بین 25 تا 30 سانتی‌متر است. ارتفاع در آبنما شیشه‌ای بسته به نیاز کارفرما و محیطی که در آن نصب می‌گردد متغییر است؛ باید به این نکته توجه داشت که ارتفاع در آبنما شیشه‌ای به معنای ارتفاع شیشه بوده و در نتیجه ارتفاع بیشتر از 5 متر، اجرای آبنما را تا حدی مشکل می کند. عرض نیز بمانند ارتفاع در آبنما شیشه‌ای رابطه مستقیمی با اندازه شیشه داشته اما می‌توان عرض آبنما شیشه‌ای را با کنار هم قراردادن شیشه‌ها زیاد کرد.
محیط نصب

چه مکانهای برای اجرای آبنما شیشه ای دیواری مناسب است ؟

آبنما شیشه‌ای دیواری را می‌توان در هر محیطی نصب کرد اما مناسب‌ترین مکان‌های اجرای آبنما شیشه‌ای دیواری را می‌توان در لابی‌ها و فضاهای بیرونی مانند حیاط ، ویلاهای خصوصی ، رستوران‌ها و هتل‌ها استفاده نمود. بدلیل وجود متریال شیشه بیشتر نمونه های اجرا شده آبنما شیشه ای دیواری شرکت آذر آئین در مکان‌های داخلی بوده است. مسیر تردد افراد، میزان پاشش یا انحراف طبیعی آب نیز دو عامل مهم در تعیین محل نص آبنمای شیشه‌ای است که دقت به آنها قبل از نصب آبنما ضروری است.
آبنما حبابی
آبنما شیشه ای بزرگ
لیست قیمت آبنما شیشه ای
در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.
سفارش آبنما شیشه‌ای
نگهداری آبنما

نظافت و نگهداری آبنما شیشه

آب نماها بطور کل نیازمند نگهداری مداوم هستند . مانند اکواریوم و بدلیل وجود آب بصورت مستمر می بایست یک آبنما خانگی یا آبنمای دیواری شیشه ای را نظافت نمود. برای این منظور می بایست حتی المقدور از میزان آب در مخزن فواره اطمینان حاصل کنید. شیشه آبنما را بصورت منظم تمییز نمایید و پمپ فواره را هر چند مدت یکبار سرویس کنید.
اگر به سلامت روح و روان خود اهمیت می دهید بی شک انتخاب یک آبنما دیواری یا شیشه ای کار بسیار درستی است. گروه مهندسی آبنمازرین تا کنون چندین آبنما از نوع فواره های سنگی و شیشه ای در محل های تمرین یوگا نصب کرده است. تجربه شنیدن صدای دلنشین آب به کسانی که در حال تمرن یوگا هستند کمک بی نظیری می کند.

چرا آذرآئین؟

شرکت مهندسی آذرآئین همواره سعی برآن داشته است تا صادقانه خدمات را به کارفرمایان محترم خود ارائه دهد.

نشانی

تهران / جنت آباد شمالی
مدیریت: مهندس سجاد نظری

ارتباط با ما

تلفن تماس:
44827625 - 021 / 09122854137
ایمیل:
info@azaraien.com